İLKEL REFLEKS EĞİTİMİ

Refleks eğitimi ile sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

Başvuru Formu


En yakın eğitime kalan süre:

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Eğitim Detayları

İlkel Refleks eğitimi, profesyoneller için çalışma alanı ve ebeveynler için de çocuklarına faydalı olabilmelerine imkân sağlar. Refleks yapısının olgunlaşmasının önemini, bir refleksin neden entegre olamayabileceğini ve entegre olmayan bir refleksin yaratacağı etkiyi değerlendirmek için tasarlanmış teknikleri anlamanız ve refleksleri entegre edebilmeniz için temel bir eğitimdir.

İlkel Refleks Nedir?

İlkel refleksler, bebek doğduğunda otomatik olarak ortaya çıkar ve yaşamın ilk aylarında hayati önem taşır. Bu refleksler, bebeklerin hayatta kalmaları ve çevreleriyle etkileşime girmeleri için gereklidir. İlkel refleksler, beynin olgunlaşması ve daha karmaşık davranışların geliştirilmesi için bir temel oluşturur.

Gelişim yolunda entegre olan her refleks fizyolojik, duygusal ve psikolojik güvenlik duygusunu nörolojik olarak destekler. Reflekslerin entegre olması bebeğin keşfetmesi ve öğrenmesi için konforlu bir hareket alanı sağlar.

İlkel refleks eğitimi BrainFit Kurucusu Dr. Mehmet Engin UYSAL tarafından 4 gün yüz yüze teorik ve pratik eğitim olarak planlanmıştır. Eğitim süreci için genel bir bakış yaparsak içerik kısaca şu şekildedir.

  • Eğitim Tarihleri

    • 13-16 Şubat 2024
    • 14-17 Mayıs 2024
    • 06-09 Ağustos 2024
    • 05-08 Kasım 2024