Psiko-Motor Gelişim

Bulut

Bulut 4 yaşında. 4 ay boyunca haftada iki kere merkezimize gelerek Bütünleyici Gelişim Sistemi’nden faydalandı. Bu 4 ayın sonunda yapılan ölçümler Bulut’un dengesinin oldukça geliştiğini gösterdi. Ailesi de Bulut’un sakarlıklarının azalmasından, 4 tekerlekli bisikletten 2 tekerlekli bisiklete geçmesinden memnun. Bulut artık fiziksel aktivitelerden kaçmıyor.

Atakan

Atakan 7 yaşında. Bütünleyici Gelişim Programına 4 ay boyunca devam etti. Programın sonunda el göz koordinasyonunun oldukça geliştiği görüldü. Top oyunlarında artık çok daha başarılı. Beden dersleri korkulu rüyasıyken en çok eğlendiği ders haline geldi.

Bade

Bade 9 yaşında. İkinci 4 aylık programına devam ediyor, haftada bir kez merkezimize gelerek seanslarına giriyor. İlk 4 ayın sonunda yapılan değerlendirme en çok işitsel hafızasının geliştiğini ortaya koydu. Bade artık İngilizce kelimeleri aklında tutmakta hiç zorlanmıyor, evde de daha uyumlu.

Dikkat ve Odaklanma Gelişimi

Ece

Ece 13 yaşında. 2 ay boyunca haftada 2 kez merkezimizde Bütünleyici Gelişim seanslarına devam etti. Programın sonunda işitsel dikkati başladığı zamana oranla çok daha yüksektir. Ece’nin dinleme becerisi oldukça geliştir. Artık dersi çok daha iyi takip ediyor, iletişim kurmakta zorluk çekmiyor.

Sosyal Duygusal Gelişim

Yağmur

Yağmur Bütünleyici Gelişim Programı’na 11 yaşında başladı. 4 ay boyunca haftada bir kez merkezimize gelerek seanslara katıldı. 4 ayın sonunda Yağmur’un iyimserlik seviyesinde ciddi artış görüldü. Yağmur artık bir işte başarısız olduğunda umutsuzluğa kapılmıyor. Çaba göstererek değişim yaratabileceğinin farkında.

Mutlu Ebeveyn Hikayeleri

9 Yaşında ki Ahmet’in Annesi Meryem Hanım

Meryem Hanım bir arkadaşının referansı ile BrainFit Studio’yu duydu ve geçtiğimiz Aralık ayında BrainFit Studio’da SMART programlara kayıt oldu. Ocak ayı sonunda, Ahmet’i el yazısının önemli ölçüde geliştiğini fark etti. “Bir başkasının çalışma sayfalarını eve getirdiğini sanıyordum” diyerek Meryem Hanım, oğlunun gelişimindeki ilk sürprizini ifade etti. Ahmet ise aktif ve eğlenceli olduğu için SMART programlardan keyif aldı. Meryem Hanım ayrıca, Ahmet’in dinleme ve dikkat becerilerinin çok iyi bir şekilde geliştiğini şöyle ifade etti.“Ahmet, İngilizce’nin yanı sıra Matematik’te de akademik olarak iyi bir ilerleme kaydediyor” ve “Bu programların ona yardım ettiği için çok memnunum” dedi.

7 Yaşındaki Sude Hilal’in Annesi Fatma hanım

Biz kızımıza sesimizi duyuramıyorduk, şuan 5.seansı ve tek bir kez Sude dediğimizde, ‘tamam annecim demesi bizi çok mutlu ediyor.’

7 Yaşındaki Eliz Elvin’in Annesi Özlem hanım

Eliz okulda beden eğitimi derslerinden kaçıyordu sınıf arkadaşları tarafından olumsuz tepkiler almasından dolayı. Ayrıca öğretmenimizin de sürekli olumsuz eleştirilerine maruz kalıyordum. Geçen gün öğretmenimiz aradı ve dedi ki Eliz bugün beden eğitimi dersinde harikaydı. Arkadaşlarının yapamadığı hareketleri yaptı ve arkadaşlarından güzel sözler duydu. Hepimiz çok mutlu olduk. Eliz artık sizin yönlendirmenizle bisiklete biniyor, parkta oynuyor bol bol. Teşekkür ederim.

10 Yaşındaki Derin' in Annesi Özlem Hanım

Bizim Brain Fit Bostanli ile ilk tanışmamız Derin 7 yaşında iken 1.sınıfta oldu.Sınıf öğretmenimiz Şebnem Hanım Derin’ deki dikkat dağınıklığını tespit etmişti. O dönemlerde okulumuzda uygulanan testler ile de tespitler örtüşünce Pdr servisimiz bizi Brain Fit Bostanlı’ya yönlendirdi. Uygulanan Cog Map ile de tespitler doğru çıkınca Derin’i Brain Fit Bostanli’ya emanet ettik. İyi ki de etmişiz. Sadece 1 ay sonra piyano öğretmenimiz Derin’deki değişime dikkat çekti. Sonraki sınıflarda da herhangi bir sorun aşamadık. Simdi bu tecrübe ile daha ileri düzey icin 2.kez Brain Fit Bostanlıdayız. Bu aile icinde olmaktan da çok mutluyuz Teşekkürler Brain Fit.

Murat Z. - BrainFit Velisi

“Ödevler artık bitmeyen ve can sıkıcı kategoride değil.”

Melek K. - BrainFit Velisi

“Oğlumun el yazısının, bu kadar kısa zamanda düzeleceğini hiç ummazdım.”

Engin T. - BrainFit Velisi

“BrainFit, Zeynep için uzun zamandır aradığımızı bize sundu.”

Neriman F. - BrainFit Velisi

“BrainFit sayesinde kızım okulda kesinlikle daha dikkatli ve başarılı oldu.”