BrainFit'ten Kimler Faydalanabilir?

Disleksi ve öğrenme problemi olanlar…

Özel öğrenme güçlüğüne sahip binlerce çocukta BrainFit’in kişisel egzersiz programlarıyla çok başarılı sonuçlara imza attık. Disleksi problemi yaşayan çocukların alt beyinlerini geliştirip sağ-sol beyinlerini dengeleyerek öğrenme güçlüğünün %70 azalmasını sağlıyoruz. Bunu ilaçsız olarak sadece beyin egzersizleriyle yapıyoruz.

Dikkat ve odaklanma problemi olanlar…

Dikkatini toparlayamıyorsanız, odakta kalmayı sürdüremiyorsanız ya da kendinizi durdurmakta zorlanıyorsanız BrainFit’le tanışma vaktiniz gelmiş demektir.

Okuma problemi olanlar…

Okuduğunu anlamayan, yavaş okuyan, okuma hataları yapan çocukların BrainFit ile beyincik gelişimi sağlayarak HARVARD & STANFORD ÜNİVERSİTESİ ONAYLI programlarımız ile iyi bir okuyucu beynine sahip olmasını sağlıyoruz.

Yazma problemi olanlar…

Yazma problemi bilinenin aksine ince-motor kaslarımızın ve alt duyularımızın yetersiz gelişimi ile ilgilidir. Duyu gelişimi ve ince motor gelişimini BrainFit ile sağlayarak kişilerin daha hızlı ve okunaklı yazmasını sağlıyoruz...

Akademik ve iş hayatındaki performansını artırmak isteyenler…

Okul derslerinde başarılı olmak istiyor ve derslerde zorlanıyorsan, okuduğunu anlamakta güçlük çekiyorsan, İngilizceyi bir türlü öğrenemiyorsan, sınavlarda iyi sonuçlar alamıyorsan veya iş hayatında daha iyi bir kariyere sahip olmak istiyorsan, BrainFit ile beyin altyapını geliştiriyor ve kolayca öğrenmeni sağlıyoruz.

Başvuru Formu